Topuzlu Kilit Açma

Topuzlu Kilit Açma

Kocaeli Anahtar ve Çilingir olarak topuzlu diye tabir edilen kapı kilitlerini kapılarınıza zarar vermeden açıyoruz.

Topuzlu Kapı Kilidi Açma

Topuzlu diye tabir ettiğimiz kapı kilidi kullanım esnasında değişik bir çalışma sistemine sahip olmasından dolayı bir çok kişinin dışarda veya içerde kilitli kalmasına yol açabilmektedir. Topuzlu kilit sistemleri kapı imalatı sırasında kilit yerleri sadece bu tip kilitlere uyum sağlayabilecek şekilde açılarak daha sonra kilit montajı yapılmaktadır. Topuzlu kilitlerin takılmış olduğu kapılarda daha sonradan kapı kilidini farklı değişik bir kilit sistemi ile değiştirmek çok zordur.

Şık tasarımı ve parlak görüntüsü ile kullanıcılarını cezbetmekle beraber kullanım kolaylıgı da sağlamaktadır. Topuzlu kapı kilit sistemleri içeriden kilitleme özlliğine sahip olup dışarıdan sadece kendi anahtarı ile açılabilecek şekilde tasarlanmışdır. Birçok kapıda kilit açılmaması, veya topuzlu kapı kilidinin kilitli kalması gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Yani otel tipi kapı topuzlu kilitler için çilingir hizmeti ve kilit açma işi için firmamızı arayan müşterilerimize servis araçlarımız ile adreslerine kapı açma ve çilingir hizmeti sunmaktayız.

Topuzlu kapı kilidi açma çilingir hizmetinde kilit arızası veya içeriden kilidin düğmesine basılı kalması sonucu kapı kilidinin kilitli kalması gibi olaylar çok yaşanmaktadır. Bu kilitlerde kullanım esnasında kilidin arkasındaki düğmeye basılı kalması sonucu kişiler anahtarlarıda yosa dışarıda kalabilmektedir. Bu yüzden firmamızdan çilingir taleplerinde bulunmaktadırlar. Biz ise kapıların topuzlu kilit açma işlemleri için maymuncuk sistemiyle hasarsız olarak kapı açma işleri yapmaktayız. Topuzlu kapı kilidi açtırmak istediğinizde ise firmamız ile iletişime geçerek kapı açma ve çilingir servisimizden yardım alabilirsiniz.

Topuzlu kilit açma işlerinin yanı sıra firmamız topuzlı kapı kilidi montajı ve topuzlu kapı kilitleri değiştirme işleride yapmaktadır. Sarı ve saten renk olmak üzere 2 renk olup birçok markanın da topuzlu kapı kilit çeşitleri elimizde mevcuttur.